Siyaset 21.11.2020 17:51:01 1551 defa okundu

Ak Parti Kongreleri Ertelenecek

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin bundan sonraki süreçte yapılması planlanan kongrelerini erteleyeceği duyuruldu. Peki Tunceli kongresi yapılacak mı?

Adalet ve Kalkınma Partisi, Türkiye genelinde kongre sürecine girmişti. Bir çok ilde kongrelerini tamamlayan bu partinin Tunceli merkez dışındaki ilçelerde de kongreleri yapılmış ve yeni yönetimleri belirlenmişti. Yakın zamanda Tunceli’de il kongresi için temayül yoklaması yapan Ak Parti’nin bundan sonraki kongrelerini erteleyeceği duyuruldu.

 

CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI “KONGRELERİMİZİ ERTELİYORUZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüsle mücadele kapsamında aldığı yeni kararı açıkladı ve "Salgınla mücadeleye destek vermek için önümüzdeki haftadan itibaren kongrelerimizi erteliyoruz. Salgın kontrolden çıkarsa daha büyük problemler çıkar" ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Kütahya, Afyonkarahisar, Batman ve Siirt 7. Olağan İl Kongrelerine, Vahdettin Köşkü'nden video konferansla katılarak, açıklamalarda bulundu.

"Ülkemizde pek çok faaliyete sınırlama getirildi. Siyasi parti kongreleri için ise herhangi bir engel bulunmuyor. Buna rağmen, salgınla mücadeleye destek vermek için önümüzdeki haftadan itibaren kongrelerimizi erteliyoruz. Yeni dalgayı da kırdığımızda aydınlık günler gelecek. Salgın kontrolden çıkarsa daha büyük problemler çıkar.”

 

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 2327
 Dün : 19845
 Toplam : 43658421
 Ip No : 3.215.79.116