Sürmanşet 17.7.2019 09:57:28 1213 defa okundu

Ak Parti İl Başkanı Tek: “Sözde vekiller nerede?”

Ovacık’a bağlı Bilgeç Köyü Çakılyayla Mezrasında yaşanan patlamada hayatını kaybeden Ayaz ve Nupelda Güloğlu için Ak Parti İl Başkanı Fatih Tek açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, “Bizler gül bahçesindeki dikenler temizlensin diye destek verirken, soru önergeleri verip halkımızın toplumsal değerlerini kullanan sözde vekiller nerede? Soruyorum. Terör örgütünün bu tutumunu kınayacaklar mı?” ifadelerine yer verildi.

 

 

“İki çocuğumuz gözlerini Munzur Baba’nın bağrında yumdu”

İşte İl Başkanı Tek’in yaptığı açıklama;

“Bizler bu dağlara, ovalara ve yaylalara tohumlar ektik. Çocuklarımıza, evlatlarımıza miras kalsın diye. Lakin hainler mayınlar, patlayıcılar yerleştirmiş. Bizler çocuklarımıza emanet bırakmak isterken, bu iki yiğit evladımızdan nasihat aldık. Sizler iyi uyuyun. Rahat uyuyun. Ne pahasına olursa olsun bu hainlerin sonu gelecek.

 

Bizler gül bahçesindeki dikenler temizlensin diye destek verirken soru önergeleri verip halkımızın toplumsal değerlerini kullanan sözde vekiller nerede? Soruyorum. Terör örgütünün bu tutumunu kınayacaklar mı? Yoksa yine kentimizin giriş noktalarında bu kentin huzuru için çalışan, mazlum olan Dersim’e zalimlerin girişini engelleyen güvenlik güçlerimizle uğraşıp işlerini engelleyip TV’lere sosyal medyalara mı oynayacaklar?

 

Yüreğimiz yandı, bugün bir kez daha bu hainlerin, kalleşlerin gerçek yüzünü gördük. Bilsinler ki iki çocuğumuz Munzur Baba’nın bağrında gözlerini yumdu ama pes etmedi. O mayını yerleştiren terör örgütü PKK’nın da bu teröristleri destekleyenlerin de sonu gelecek.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 7465
 Dün : 18598
 Toplam : 38444060
 Ip No : 3.235.45.196