Kadın & Sağlık 8.3.2018 12:59:36 1286 defa okundu

Aile Kurumundan Kadın Ziyareti

Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nden bir grup kadın, hemcinslerini ziyaret etti. İşte haberin diğer ayrıntıları:

 

Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nden bir grup kadın, hemcinslerini ziyaret etti. Esnaf ve kurumlarda çalışan kadınları ziyaret ederek çiçek takdim eden, aralarında Müdür Yardımcısı Betül Yüksel ve ŞÖNİM Müdür Vekili Rojda Bulut’un da olduğu kadınlar, hemcins dayanışmasına vurgu yaparak kadınların çalışmasını çok önemsediklerini ifade ettiler.

 

Kurumdan kadınlara çiçek

 

Tunceli EMEK-Müdürlüğünü Mehmet Akif Bildirici’nin yaptığı Tunceli Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, kadın, engelli ve çocuklara dair çalışmalar yürütüyor.

Engellilerin tesbiti ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi amacıyla bir dizi çalışma başlatan kurum, medyadaki kadın ve çocuk haberlerini de dikkatle inceliyor.

Odak noktasına kadın-çocuk-engelliyi koyan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle de aralarında kadın esnafların olduğu ziyaretler gerçekleştiriyor. Kurum Müdürü Bildirici’nin kendi kadın personeli üzerinden kadınlara yaptığı jestte, Müdür Yardımcısı Betül Yüksel ve ŞÖNİM Müdür Vekili Rojda Bulut ile kendisine eşlik eden kurumdaki bir grup kadın, dün çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi, kadınlar birer buket çiçek verilerek onurlandırıldı.

Hemcins ziyaretleri sırasında konuşan Bulut ve Yüksel, kadınların çalışma yaşamı içerisinde olmalarını çok önemsediklerini belirterek, bu nedenle başarılı kadınların kendilerini mutlu ettiğini söylediler.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 3338
 Dün : 10003
 Toplam : 25601506
 Ip No : 54.80.96.153