Manşet 12.10.2021 11:06:13 322 defa okundu

Ahmet Mümtaz Taylan'dan Tamer Karadağlı'ya gönderme

Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Tamer Karadağlı'nın gündem olan hareketi sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, "Her başarılı kadının ensesinde vızıldıyan bir erkek vardır" dedi. Karadağlı ise katıldığı programda Taylan'ın sözlerine yanıt verdi.

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 58’inci Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ‘En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Nihal Yalçın’la Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog dikkat çekmişti.

Yalçın, konuşması bitmeden kendisine ödülünü veren Tamer Karadağlı'ya tepki göstererek, “’Sus’ mu dediniz? ‘Artık sus’ mu diyorsunuz?” çıkışında bulunmuştu.

Karadağlı'nın bu çıkışı sosyal medyada gündem oldu, birçok eleştiri ve tepki geldi.

Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan da Tamer Karadağlı'nın gündem olan hareketi sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Taylan yaptığı paylaşımda; "Her başarılı kadının ensesinde vızıldıyan bir erkek vardır" dedi.

2. Sayfa programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunan Tamer Karadağlı'ya Ahmet Mümtaz Taylan'ın "Her başarılı kadının ensesinde vızıldıyan bir erkek vardır" sözleri söylendi.

Karadağlı ise o sözlere karşılık, "Onlar galiba arkadaşlarına destek vermek amacıyla yapmışlar. Çok doğru söylemiş, doğru bir saptamada bulunmuş Ahmet Mümtaz Taylan. Herhalde Abdullah Öcalan vızıldıyor" yanıtını verdi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 3932
 Dün : 19683
 Toplam : 45952809
 Ip No : 35.175.107.77