Mazgirt 1.2.2020 17:53:05 7940 defa okundu

5 ilçenin kadın kolları başkanı değişti

Adalet ve Kalkınma Partisi Tunceli Kadın Kolları Başkanı Yıldız Güngör, birlikte çalıştığı 5 ilçe kadın kolları başkanını değiştirdi.

Yeni atadığı isimleri genel merkezin onayına sunan Güngör, bu değişiklikleri zorunluluktan yaptığını söyledi. 

 

Tunceli ilçe kadın kolları değişti

Ak Parti Tunceli Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 5 ilçede kadın kolları başkanları değiştirildi.  Görevden alınan ve yerlerine atama yapılan ilçeler şöyle; Pertek, Pülümür, Mazgirt, Nazımiye ve Ovacık.

 Konuyla ilgili telefonla ulaştığımız Ak Parti Tunceli Kadın Kolları Başkanı Yıldız Güngör, değişikliğin zorunluluktan yapıldığını söyledi. Güngör, görev değişikliğinin bu ilçelerdeki kadın kolları başkanlarının gerek sağlık sorunları gerekse il dışına taşınmaları nedeniyle gerçekleştirildiğini aktardı. Ankara’da olan Yıldız Güngör, yeni atanan isimlerin onaya sunulduğunu ve kabul edildiğini belirtti.

 

Ak Parti’deki son değişiklik ile Ovacık Kadın Kolları Başkanlığına Esra Asan, Pertek’e Özlem Gültekin Mengüş, Mazgirt’e Çilem Uğurlu, Nazımiye’ye Sevilay Yüksel ve Pülümür’e Çiğdem Demir atandı. Göreve yeni atanan başkanlar mazbatalarını Ankara’da Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam’ın elinden aldı.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 10976
 Dün : 16943
 Toplam : 38464514
 Ip No : 54.160.19.155