EMEK Yorum 19.5.2015 00:00:00

EMEK Diyor ki: Meral Akşener''e Destek Olmak Sizi MHP''li Yapmaz

tunceliemek@yahoo.com.tr

Öyle diyorlar” ile başlar tüm alçakların iftiraları. Elinde çamuruyla dolaşan güruh içindir  Çamur at izi kalsın” atasözü ve arkasına perdelenen telkin. Bu nedenle bu ülkede kolayca çamur atılır. Çünkü izini silmek için sadece kirletilmeye çalışılanın cebelleşeceğini bilir doğurulup bir parça insanlık yüklenmemiş, insan silüetinde dolananlar.

Siyasetin bu çirkefliği arasında, “Acaba seçim hiç yapılmasa mı?” diye geçer içimizden…

Bu kadar kirlenmişliğin arasında, siyasette neden kadına kota lütfu sunarsınız serzenişi haklılığını yitirir bu zamanlarda. Kadına en çok kadının zarar verdiği bir dünyada,  Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Meral Akşener'e, bir gece yarısı, insanlığı doğarken alıkonulduğu için bağışlanacak mecra da olmayan iki kişi tarafından şu meşhur kasetli “söyledim gitti” rahatlığına, her gün sokaklarından gösteri eksik olmayan, bazen çalakalem yazılmış, girişi yahut 3-5 cümlesi değiştirilip yıllarca duruma göre uyarlanan basın açıklamalarından niye yapmadı hiçbir kadın örgütü?

Mesela; gelecekte muhtemel milletvekili olacak HDP ve CHP'nin Tunceli Milletvekili Adayı iki kadın, seçildiklerinde kasetleriyle gündeme gelirken mi konuşurlar acaba?

Meral Akşener bir dönüm noktası olsa mesela. Öyle herkesin uluorta, dilediğince kadını kirletmesine DUR diyen bir son nokta. Ortak refleksle, kaseti hayatımızdan çıkaracak bir tepkiye dönüşse. Söyleyenler, “Bana izleteceklerdi ama etik değerlerimden ötürü izlemedim bile” derken, bu kadar ilkesizlikle gece yarısı paralel-yatay-dikey gördüklerini ayakbağı olmaktan çıkarmak, tuşa getirmek için, bir kadını kullanma cüretinden alıkoyacak bir tepkiye. Bu olay her hatırlandığında “Yapana kar kalmamıştı” zihin kazıntısına dönüşse mesela…

Çünkü; bu gün Meral Akşener'e sahip çıkmak sizi MHP'li yapmaz, sadece insan olduğunuzu gösterir.

Tunceli EMEK Gazetesi

Gücünü Cesaretinden Alan Gazete

 

Bizi Tunceli EMEK Gazetesinin facebook sayfaları olan (TunceliEmek veya Tunceli EMEK Gazetesi), Tunceli EMEK Gazetesi Grubu (Tunceli EMEK Gazetesi) ile Twitter’dan da (@TunceliEMEK) takip edebilirsiniz...

EMEK Yorum yazarına ait diğer yazılar

11.7.2015 00:00:00
2.6.2015 00:00:00
11.4.2015 00:00:00
25.3.2015 00:00:00


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 4862
 Dün : 21697
 Toplam : 51447396
 Ip No : 3.238.225.8