Sizden Gelenler... 2.6.2015 00:00:00

Değerli Hüsniye Hanımefendi

tunceliemek@yahoo.com

 

Değerli Hüsniye Hanımefendi

Gazetemiz Tunceli EMEK için bir yazı yazdım. Bu yazıyı yayımlarsanız memnun olurum. Bu çorbada benimde bir tuzum olsun. En derin sevgi ve selamlarımı arz ederim.

Sağlıcakla Kalınız

Değerli  Tunceli  Emek  Okurları;

           

Mesleğim ile ilgili bir haber dergisinde Hüsniye hanımın meslekle hiç ilgisi olmadan, teknoloji yarışına girip, böyle bir eser yaratmasını canı gönülden tebrik ediyor, ileriki yıllarda Tunceli’de ses getireceğine inanıyorum. Sizlerden ricam, bu gazeteye sahip çıkmanızdır. Çeşitli illerin yerel gazetelerini incelediğimde; kalite, teknoloji olarak Tunceli Emek ön plana çıkıyor ve Yüzyıl matbaası ile ileriki yıllarda daha da gelişeceğine inanıyorum. Bir il için yerel basın çok önemlidir. İlin gelişmesine, kültürüne, turizmine katkısı olur.

           

Bu itibarla; esnafıyla, çiftçisiyle, sanayicisiyle her kesimden insanıyla bu gazetenin gelişmesine yardımcı olunuz. Maalesef  Türkiye’de zararlı İstanbul menşeli gazeteler çoktur. Tunceli Emek Doğu’nun sesi olacaktır. İstanbul menşeli gazetecinin Doğu’ya gidip de oradaki halkın nelere ihtiyacı var bunları yazdığını maalesef hiç duymadım. Doğulunun öncelikle eğitime, sağlığa velhasıl her şeye ihtiyacı var. Tarihten kaynaklanan bazı olumsuz olaylar oldu diyerek, Doğu’yu geri plana atmaya kimsenin hakkı yoktur ve bunu siyasilerimiz duysunlar. Çalışmalarını Doğu’ya versinler. Değerli okurlar, sizlere en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

                                                                                                         

                                           Mithat PALABIYIK/ANKARA


Bizi Tunceli EMEK Gazetesinin facebook sayfaları olan (TunceliEmek veya Tunceli EMEK Gazetesi), Tunceli EMEK Gazetesi Grubu (Tunceli EMEK Gazetesi) ile Twitter’dan da (@TunceliEMEK) takip edebilirsiniz...

Sizden Gelenler... yazarına ait diğer yazılar

15.8.2018 10:00:00
18.11.2015 00:00:00
26.4.2015 00:00:00
24.1.2015 00:00:00


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 85
 Dün : 11949
 Toplam : 25528429
 Ip No : 54.198.205.153