Spor 18.7.2017 20:05:05 3030 defa okundu

Vali Sonel’den Dersimspor’a Büyük Jest

Vali Tuncay Sonel, Dersimspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu’nun kendisine gerçekleştirdiği ziyarette, 60 bin liralık su borcunun ödenmesi talimatı verdi.

Vali Sonel’in kulübe diğer jesti ise, sporcuların İl Özel İdare’ye ait misafirhanedeki konaklama bedelinin silinmesi yönünde oldu. Ziyarette kendilerine yapılan bu jeste karşı, kulüpten de Vali Sonel’e teşekkür mesajı geldi.

Dersimspor Yönetim Kurulu, göreve yeni başlayan Vali Tuncay Sonel’i ziyaret etti. Dersimsporlu yöneticilerin aktardığı maddi sorunlara, Vali Sonel’den borç silme jesti geldi. Konuklarını, kulübün 50 bin liralık konaklama borcu ile 60 bin liralık su borcunu silerek uğurlayan Tunceli Valisi Tuncay Sonel için kulüp yönetimi de teşekkür mesajı yayınladı.

Dersimspor Yönetim Kurulu adına yapılan açıklama ve teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi; “Dersimspor Yönetim Kurulu olarak her daim kendini sorgulayan, gücünü pekiştiren, spor camiasını toplum dinamikleri ile buluşan bir yönetim kurulu olmanın çabası içerisindeyiz.

 

Dersimspor kulübü olarak, 2015/2016 ve 2016/2017 sezonunda yer aldığımız 3.Lig Profesyonel Ligi’nde futbolcularımıza İl Özel İdaresi misafirhanesinde konaklama imkanı sağlayan, kulübümüzün tesis ihtiyacını giderme adına bizlere yardımcı olan, kulübümüze ait 60.000 TL su borcunu karşılayan, bu çaba doğrultusunda adım atarken, Dersimspor’un tesisleşme sorununun çözümü için katkı sunan, Dersimspor Ailesi ile dayanışma zemini kuran Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 6298
 Dün : 14120
 Toplam : 23881772
 Ip No : 54.80.183.100