İlçe Haberleri 6.12.2017 18:20:33 901 defa okundu

İşte Satranç Turnuvasında Dereceye Girenler

Tunceli’de düzenlenen 2017-2018 Küçükler Yaş Kategorileri Satranç Turnuvası sonuçlandı.

Toplam 162 sporcunun katıldığı ve Tunceli’de 17 Kasım 2017 Cuma günü başlayıp 3 Aralık Pazar günü biten turnuvayı tamamlayan tüm sporculara katılım belgesi verilirken, kazananlara da madalya verildi. İşte kazananların isimleriyle kategori ve dereceleri:

 

7          YAŞ (2011 DOĞUMLU)

Sıra      SNo.    İsim                

1          6          GÜNEŞ HÜSEYİN 

2          4          DUYMAZ ARDA    

3          3          COŞKUN ÇINAR UTKU   

4          1          ABAY UTKU               

5          9          ÇETİNKAYA BARIŞ         

6          8          YILDIZ ÜLKÜ DİNA        

7          5          GÜNDOĞAN ALİ EMRE  

8          7          KALMAM ÇEMA NAZ     

9          10        ÜNAL İLKİN DENİZ         

10        2          AKYOL ROHAN TOPRAK              

 

            YAŞ (2010 DOĞUMLU) GENEL KATEGORİSİ

Sıra      SNo.    İsim                

1          3          AYDIN DENİZ ATAY       

2          6          BULUR AGİT DENİZ        

3          2          ASLAN MUHAMET ALİ   

4          1          AKDENİZ ROBİN  

5          10        KARAKOYUN ASMEN    

6          15        SABİT ALİ BERKEN         

7          7          CEYLAN ARDIL    

8          11        KARATAŞ DEVİN DENİZ           

9          13        OMUR ÖZGÜR ADA         

10        12        KENEŞ BORAN UMUT     

11        9          ERGEN ÖZGÜR DENİZ    

12        18        ÇETİN ÇEKDAR RENAS  

13        4          BAKIR ROŞAN      

14        8          DOL BAŞAR DORUK       

15        17        YAMAÇ YİĞİT BARAN   

16        14        ORHAN ZEYNEL ABİDİN          

17        5          BUL ERAY  

18        16        SER RÜZGAR DENİZ       

 

 

  YAŞ (2010 DOĞUMLU) KIZLAR KATEGORİSİ

Sıra      SNo.    İsim    

1          7          YENTÜR ELİSSA   

2          4          SULAK BEREN      

3          6          TAŞKAN ELA         

4          3          POLAT LİZGE        

5          8          YILDIZ EKİN         

6          9          ÇİYAN EKİN                      

7          2          KUR HELİN

8          1          KAHRAMAN DENİZ BURÇİN   

9          5          SÖYLEMEZ İREM 

 

            YAŞ (2009 DOĞUMLU) GENEL KATEGORİSİ

Sıra      SNo.    İsim    

1          27        ÖZ BAKİ BARIŞ    

2          11        KILIÇ AHMET MUNZUR 

3          8          DAL ALİ CEM        

4          12        KIRMIZIGÜL ALİ HAYDAR      

5          28        ÖZKAN ARDA ADA         

6          18        ODAK SERVAN     

7          20        TURSUN KAĞAN  

8          9          KAL ATLAS

9          7          CİHANGİR BORA 

10        17        ODABAŞ ZAFER   

11        10        KILINÇ ÇAĞAN MERT    

12        14        KOCAMIŞ ARDA MURAT           

13        29        ŞİMŞEK ÖZGÜR TAYLAN          

14        6          CENGİZ YUSUF HÜSEYİN         

15        13        KIRMIZITOPRAK ROJHAT         

16        3          BALKIS ÇAĞAN DORUK

17        15        KÜÇÜKBENLİ KEREM    

18        5          BULUT UFUK CAN           

19        2          ARIKAN ALİM SAMET    

20        16        NEBİOĞLU ARAS ÇAĞAN         

21        23        YOLAŞAN ALİ DENİZ     

22        24        ÇELLİK DORUK    

23        21        YILMAZ EREN ARDA      

24        25        ÇIPLAK ATALAY  

25        22        YILMAZ HAVVAR KENDAL     

26        4          BULUT ALİ DENİZ           

27       19        TULGA DORUK MUNZUR          

28       26        ÖNAL ZENAN        

29        1         ALMAK YİĞİT CEM         

 

 

            YAŞ (2009 DOĞUMLU) KIZLAR KATEGORİSİ

Sıra      SNo.    İsim    

1          7          KAYGÜN ELA ELFİN      

2          3          BAŞ ASMİN ECE   

3          11        YILDIRIM HEVİN JİYAN

4          5          ENGİN YAĞMUR  

5          9          SÖYLEMEZ IRMAK          

6          2          ATEŞ ZEREN ROZA          

7          8          KILIÇ NEHİR         

8          1          ALMAK İDİL LARA         

9          6          GÜNGÖRMÜŞ DENİZ DOĞA     

10        10        TAŞDELEN DİCLE

11        4          DIZMANOĞLU EDANUR

 

 

 

            YAŞ (2008) GENEL KATEGORİ

Sıra      SNo.    İsim    

1          2          GÖK YEKTA BEREN        

2          3          PINAR UMUT EKİN               

3          22        TÜTMEZ MERT      

4          28        ÇELİK DENİZ YANKI      

5          1          ÖNER ARDA ERKİN        

6          12        KAYA ÖZGÜN       

7          32        ŞENGÜL EGEMEN

8          7         GÖRGÜLÜ MUHAMMED EMİN

9          20        TOKGÖZ İSMET     

10        16        POLAT ADAR         

11        27        ÇAVDAR DAĞHAN          

12        25        YÜKSEL EKİN       

13        10        GÜNEŞ ARDA1      

14        13        KESKİN OZAN MUNZUR

15        29        ÇILGIN ADAR DENİZ

16        15        MEŞVAT SERCAN 

17        21        TURMUŞ CAN FIRAT

18        26        ÇAM DENİZ

19        6          DEMİRTAŞ EKİN   

20        19        TEKİN KEREM       

21        8          GÜLTEKİN BORAN ADAR         

22        18        SUROĞLU HÜSEYİN       

23        23        YILDIZ ATEŞ         

24        4          BULUT SİDAR

25       5          DEMİRKAYA IŞILAY      

26       11        KARADAĞ UMUT CAN   

27       14        KIYAL YİĞİT         

28       17        POLAT ONUR         

29      24        YILMAZ TURGAY

30       30        ÇÖKLÜ ALİ

31      31        ÖZHAN DURSUN  

32        9          GÜNEŞ ARDA        

 

            YAŞ (2008 DOĞUMLU) KIZLAR KATEGORİSİ

Sıra      SNo.    İsim    

1          13     ÖZ DURU DENİZ   

2          8       GÜNEŞ ÖZGÜ        

3          7       GÜNDÜZALP ZİLAN       

4          4       DUYMAZ NİL IRMAK     

5          6       GÜNDOĞAN İKLİM DENİZ       

6          10      YILDIRIM ELİFNUR        

7          11      YÜKSEL DENİZ

8          9        OCAK EFSA TÜRKAN     

9          2        BALKAYA BERİLSU        

10        16      ŞAHİNBAŞ EYLÜL           

11        1         ARSLAN SUDE      

12        3        COŞKUN ZİLAN    

13        5        GEZİCİ ZENAN AZRA     

14      12        ÇAM ZELAL NAZ

15      14        ÖZHAN HAVİN     

16      15        ÖZMEN DİLA         

 

YAŞ (2007 DOĞUMLU) GENEL KATEGORİSİ

Sıra      SNo.    isim    

1          3          BAŞ ALİ ERDEM   

2          2          COŞKUN DENİZ CEM      

3          12        SABİT MEHMET CİVAN  

4          1          KAPLAN METİN DERSİM ALİ   

5          4          SAKYEN SEDAT    

6          8          GÖÇER HASAN AREN     

7          5          AÇILAN SİNAN CEM       

8          13        ÇELİK DENİZ         

9          6          ARSLAN YUSUF EMRE   

10        10        GÜNGÖR İNAN CEM       

 

 

11        11        KILIÇ YILMAZ EFE                    

12        9          GÜNGÖR DENİZ   

13        7          ES HASAN HÜSEYİN       

 

11 YAŞ (2007 DOĞUMLU) KIZLAR KATEGORİSİ

Sıra      SNo.    İsim    

1          1          ÇETİN HAZAN       

2          5          DOĞAN DURU NAZ         

3          4          ATEŞ HAZAL         

4          7          NERGİZHAN BARSİNA   

5          9          YAMAÇ EYLÜL NAZ       

6          2          DUYMAZ ECE NAZ          

7          10        ÖZTÜRKSARYA    

8          6          KARAAĞAÇ IŞIL  

9          3          ALINCAK İDAL     

10        8          SAKYEN BERFİN  

 

12        YAŞ (2006 DOĞUMLU) GENEL KATEGORİSİ

Sıra      SNo.    İsim

1          3          ÇİÇEK ALİ  

2          1          GÜNGÖR BARIŞ   

3          10        TUNÇ ÇINAR DENİZ        

4          9          POLAT SEYİT ALİ 

5          2          YURT İKRAR SAMET       

6          6          KARAMAN ALİ MUSTAFA        

7          4          EMİR ZEYNEL YUNUS    

8          5          GÜNEŞDOĞDU TAYLAN ÖZGÜR        

9          7          KARATAŞ ARİS CAN

10        8          ORALSERDAR       

 

12 YAŞ (2006 DOĞUMLU) KIZLAR KATEGORİSİ

Sıra      SNo.    İsim    

1          1          TÜNEY NEHİR       

2          2          KÜÇÜK KARDELEN        

3          4          ATASAVUN ARZEM  

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

NÖBETÇİ ECZANE

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 7844
 Dün : 20599
 Toplam : 21405338
 Ip No : 54.91.38.173