Spor 19.10.2017 08:40:27 495 defa okundu

62 Pertekspor’dan Anlamlı İdman

Bedri Es Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki özel bireyler, BAL Ligi’nde ilimizi temsil eden 62 Pertekspor’un idmanına katıldı.

Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil eden takımlardan 62 Pertekspor, Bedri Es Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki özel bireylerle bir araya geldi. Takımın idman yaptığı Atatürk Şehir Stadyumunda düzenlenen etkinliğe katılan özel bireyler, takımla birlikte idman yaptı.

 

“Çocukların Mutluluğunu Görmek, Bizleri Daha Fazla Mutlu Etti”

Etkinlikte konuşan 62 Pertekspor Kulüp Müdürü Çağdaş Yeşilgöz, “Başkanımız Hakan Özer 62 Pertekspor Kulübü’nde başkanlık yapmaya başladığında, sadece sportif anlamda değil, aynı zamanda kendi memleketimizin insanlarını kazanmak adına sosyal açıdan da etkinlikler düzenlememiz gerektiğini söylemişti. Bunun üzerine, zihinsel engelli kardeşlerimizi küçükte olsa biraz mutlu etmek istedik. Bedri Es Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile iletişime geçtik. Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Erdoğan Bey, bize çok yardımcı oldu. Bu etkinliği gerçekleştirirken çocukların mutluluğunu görmek, bizleri daha fazla mutlu etti. Etkinliklerimiz sadece bununla sınırlı olmayacak. İnsanlara ne kadar faydalı olabileceğimiz ne kadar yardımcı olabileceğimiz ile ilgili birçok etkinlik daha düşünüyoruz. İlerleyen zamanlarda yapmayı planladığımız etkinliklerimizi sizlerle de paylaşacağız. Hakan Bey Tunceli’de büyümüş ve yaşamış biri olarak, buradaki insanlara yararlı olabilmek için elinden geleni yapan bir insan.  Hakan Bey’in ideali sadece sportif anlamda değil, Tunceli’deki her insanı, her yaşlıyı, her çocuğu, her genci mutlu etmek. Bunun için elinden gelen her şeyi yapabileceğini söylüyor.” ifadelerini kullandı.

 

Etkinlik hakkında düşüncelerini almak istediğimiz Bedri Es Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Erdoğan Keskin, devlet memuru olduğu için basına açıklama yapamayacağını söyledi.

Haber: Doğan Üzel

İDMAN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

NÖBETÇİ ECZANE

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 9885
 Dün : 14744
 Toplam : 20993547
 Ip No : 54.225.16.10