Manşet 12.1.2018 08:37:44 896 defa okundu

5 Kuruma Memurluk Başvuruları Başladı

Kamu kurum veya kuruluşları bünyelerindeki memur eksikliğini karşılamak için duyuru yapıldı. Yayımlanan ilana göre, kamuya memur alımı yapılacak.  İşte aralarında Tunceli’nin de olduğu illerde görev yapacak  ve başvuruların başladığı personelin alınacağı o kurumlar ve şartları.

Memur alımları farklı kurumlar ve bakanlıklar tarafından yapılacak. Alımı yapılacak bu kamu kurumları adaylardan, Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak. Diğer nitelikleri taşıyan adaylarda başvuru yapabilecekler.

 

64 Eleman Alınacak
5 kamu kurumu bünyesine farklı kadrolar ve nitelikler ile 64 memur personel alımı yapacaklar. Alımlar farklı bölgelerdeki birimlere farklı dereceler ile yapılacak.

 

Türkiye İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı bünyesindeki memur eksikliği için 11 kişilik boş kadro ile Uzman Yardımcısı alacak. Adaylara bu yönde giriş sınavı uygulanacak ve adayların giriş sınavına katılabilmeleri için KPSS’den ve yabancı dil sınavından puan almış olmaları gerekiyor.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü, bünyesinde bulunan memur personel eksikliği için en az lise mezunu olan personel alımı yapacağını belirtti. Emniyet Genel Müdürlüğü bu yönde bünyesine 27 kişilik boş kadro ile Bayburt POMEM 1, Diyarbakır 4, Hakkari 8, Tunceli 2, Şırnak 11 ve Van’da görev yapmak üzere 1 kadrolu hizmetli alacak.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

NÖBETÇİ ECZANE

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 2088
 Dün : 13292
 Toplam : 21828833
 Ip No : 54.234.0.2